11 липня — круглий стіл «Як захистити права інвесторів-громадян у будівництві?»

11 липня о 16:30 у Великій залі Мінрегіону (м. Київ, вул. В. Житомирська, 9) відбудеться круглий стіл на тему: «Як захистити права інвесторів-громадян у будівництві?». На заході будуть обговорюватися проблемні питання, які має вирішити майбутній законопроект та які розміщені за посиланням: https://tinyurl.com/ycqbojqt.

Участь у круглому столі візьмуть заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе, представники Мінрегіону, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державної іпотечної установи, Держархбудінспекції, Американської торговельної палати в Україні, Європейської Бізнес Асоціації, Офісу ефективного регулювання (BRDO), Асоціації міст України, Конфедерації будівельників України, Будівельної палати України, фахівці у галузі будівництва, експерти, представники регіональної влади, бізнесу, будівельних організацій, громадськості та ЗМІ.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України активізувало роботу зі створення дієвого законопроекту щодо захисту постраждалих інвесторів при будівництві житла, який, у першу чергу, захистить права і законні інтереси таких громадян, а також сприятиме завершенню будівництва. Таким чином, може бути вирішена тривала проблема довгобудів та унеможливлене виникнення подібних ситуацій в майбутньому.

Місце проведення заходу: Велика зала Мінрегіону (вул. В.Житомирська, 9, 4-й поверх).

Початок заходу: 16:30

Реєстрація учасників за тел: (044) 284-05-65 або поштою KanishynaLM@minregion.gov.ua.

Акредитація представників ЗМІ за тел: ‎(044) 590-47-92 або поштою press@minregion.gov.ua до 11 липня 14:00. Обов’язково треба мати при собі журналістське посвідчення.

Джерело: www.minregion.gov.ua