Департамент регіонального розвитку

Житомирської обласної державної адміністрації

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Посада Службовий телефон
1 2 3 4
1 Кульчицький

Євген Володимирович

директор департаменту 47-44-27
Сектор з питань персоналу
2 Бахур

Галина Євгеніївна

завідувач сектору 47-39-83
3 Бурлак

Іван Миколайович

головний спеціаліст 47-39-83
Відділ фінансів та господарської діяльності
4 Тимошенко

Людмила Валеріївна

начальник відділу – головний бухгалтер 225629
5 Сайко-Вакульчук

Наталія Михайлівна

головний спеціаліст 225629
6 Усачова

Ольга Петрівна

головний спеціаліст 225629
7 Циганок

Валентина Василівна

головний спеціаліст 225629
8 Сухомлин

Марія Павлівна

головний спеціаліст 225629
9  

 

спеціаліст 225629
10 Щербань

Анатолій Анатолійович

водій 225629
Управління регіонального розвитку та містобудівного кадастру
11 Мединський

Віктор Христофорович

заступник директора департаменту – начальник управління 47-43-97
Відділ регіонального розвитку
12 Яценко

Вікторія Броніславівна

заступник начальника управління – начальник відділу 47-43-82
13 Дем’янчук

Олександр Михайлович

головний спеціаліст 47-43-86
14 Дорогова

Марія Ігорівна

головний спеціаліст 47-43-86
15 Ходаківська

Тетяна Геннадіївна

головний спеціаліст 47-43-86
16 Приймак

Ірина Миколаївна

головний спеціаліст 47-43-86
17  

 

головний спеціаліст 47-43-86
Відділ містобудування, архітектури та містобудівного кадастру
18 Умінська

Валентина Станіславівна

начальник відділу 42-09-35
19 Ганжа

Вікторія Петрівна

головний спеціаліст 42-09-35
20 Радченко

Алла Василівна

головний спеціаліст 42-09-35
21 Волотівська

Анна Олександрівна

головний спеціаліст 47-44-15
22 Бєльський

Геннадій Павлович

головний спеціаліст 47-44-15
23 Андронік

Марія Оксентівна

провідний інженер
Управління капітального будівництва
24 Курляндський

Юрій Павлович

начальник управління 47-43-50
Відділ кошторисно-договірних відносин
25 Парфенюк

Юрій Дмитрович

заступник начальника управління – начальник відділу 47-43-60
26 Радченко

Ігор Миколайович

заступник начальника відділу 47-43-60
27 Блажкевич-Васьківська

Юлія Анатоліївна

головний спеціаліст 47-43-60
28 Зубченко

Оксана Володимирівна

головний спеціаліст 47-43-88
29 Висоцька

Світлана Іванівна

головний спеціаліст 47-43-60
30  

 

головний спеціаліст
31  

 

головний спеціаліст
Відділ капітального будівництва
32 Поліщук

Олександр Дмитрович

начальник відділу 47-43-79
33 Хопяк

Михайло Степанович

головний спеціаліст 47-43-79
34  

 

головний спеціаліст
35  

 

головний спеціаліст
Управління житлово-комунального господарства
36 Варема

Тетяна Никифорівна

заступник директора департаменту – начальник управління 47-47-12
Відділ економіки, тарифної політики та реформування ЖКГ
37 Юрченко

Олена Іванівна

заступник начальника управління – начальник відділу 47-47-12
38 Бойчук

Дмитро Володимирович

головний спеціаліст 47-47-12
39 Комарова

Галина Цезарівна

головний спеціаліст 47-47-12
40 Римарчук

Любов Анатоліївна

головний спеціаліст 47-47-12
41 Семенов

Олександр Сергійович

головний спеціаліст 47-47-12
Відділ виробничо-технічний
42 Слабунова

Лілія Леонідівна

начальник відділу 47-47-12
43 Білокоренко

Сергій Петрович

головний спеціаліст 47-47-12
44 Колесник

Валентина Василівна

головний спеціаліст 47-47-12
45 Купріянов

Анатолій Володимирович

головний спеціаліст 47-47-12
46 Тростенюк

Юрій Валерійович

головний спеціаліст 47-47-12
Відділ енергозбереження
47 Ничипоренко

Тетяна Миколаївна

начальник відділу 47-46-87
48 Борзова

Леся Віталіївна

головний спеціаліст 47-46-87
49 Іваницький

Олег Вікторович

головний спеціаліст 47-46-87
50  

 

головний спеціаліст
Сектор з питань паливно-енергетичного комплексу
51 Хом’як

Неоніла Іванівна

завідувач сектору 47-46-87
52  

 

головний спеціаліст
53  

 

провідний спеціаліст