16 червня Геннадій Зубко та міжнародні партнери реформи децентралізації візьмуть участь у велосипедному промо-турі

16 червня 2018 р. Віце-прем’єр-міністр України — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко візьме участь у велосипедному промо-турі у Коростишівській об’єднаній громаді Житомирської області, щоб відзначити початок проекту «Зелене світло для велоруху в громадах».

До нього приєднаються представники донорських програм і міжнародні партнери, які активно підтримують реформу децентралізації та регіональної політики в Україні, серед них Представництво ЄС в Україні.

Велосипедний промо-тур розпочнеться об 11 годині, 16 червня, у селищі Кропивня, Коростишівської ОТГ і закінчиться о 14 годині на центральній площі Коростишева.

Для зацікавлених ЗМІ Програма «U-LEAD з Європою» надає трансфер з Києва та у зворотному напрямку.

Існує також можливість взяти участь у велотурі з орендованим велосипедом, що надається організаторами.

Будь-ласка, зареєструйтесь за посиланням https://bit.ly/2l2kgC0

За додатковою інформацією телефонуйте: Євген Духович, 0676564008.

Для запитів електронною поштою: Iyevgen.dukhovych@giz.de

Довідково:

Проект «Зелене світло для велоруху в громадах» спрямований на просування велосипедного руху як сталого, екологічно чистого та здорового засобу мобільного пересування, альтернативного до традиційного транспорту. Він реалізується Програмою «U-LEAD з Європою» у співпраці з Київською асоціацією велосипедистів за підтримки Мінрегіону.

Проект містить декілька компонентів, серед яких: кампанія з популяризації велосипедного руху серед школярів і молоді у різних громадах, у т.ч. серія планових воркшопів; проектування і будівництво велосипедної інфраструктури в громадах.

Джерело: www.minregion.gov.ua