18 травня – Геннадій Зубко здійснить робочу поїздку у м.Одеса

18 травня Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко здійснить робочу поїздку до міста Одеса.

О 10:00 запланована участь в Українському Жіночому Конгресі на тему: «Гендерна рівність як глобальний тренд у світі та Україні». Місце проведення: м. Одеса, вул. Гагарінське плато, 5Б, готель “Gagarinn”.

О 14:00 ознайомиться з роботою Єдиної оперативної диспетчерської служби з Центром телемедичних консультацій КУ «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Заплановано прес-підхід. Місце проведення: м. Одеса, вул. Академіка Воробйова, 9, будинок I 19.

Також під його головуванням о 15:30 відбудеться нарада щодо реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Місце проведення: Одеса, проспект Шевченка, 4, сесійна зала (3 поверх).

Акредитація для ЗМІ сьогодні до 17:00.

Для акредитації просимо надіслати на адресу oda.press@odessa.gov.ua ПІБ журналістів, які будуть висвітлювати візит, номери телефонів та назву видання, а також ВКАЗУВАТИ НОМЕР ЛОКАЦІЇ, яку бажаєте відвідати.

Контактна особа: Катерина Подінежна — 096 967 11 36.

Джерело: www.minregion.gov.ua