24 квітня поточного року у приміщенні облдержадміністрації відбувся практичний семінар та відео-конференція для об’єднаних територіальних громад на тему підготовки проектів, що фінансуються за кошти державного фонду регіонального розвитку та субвенції з д

24 квітня поточного року у приміщенні облдержадміністрації відбувся практичний семінар та відео-конференція для об’єднаних територіальних громад на тему підготовки проектів, що фінансуються за кошти державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури.

Навчальний семінар проведено Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з Житомирським регіональним центром розвитку місцевого самоврядування.

Під час заходу учасників ознайомлено з презентацією на тему «Державна політика стимулювання регіонального та місцевого розвитку», детально розглянуто порядок підготовки та подання проектів, обговорено проблемні питання.

У 2018 році Житомирській області передбачено 228,0 млн.грн. з державного фонду регіонального розвитку та 164,6 млн.грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури 45 ОТГ.