26 листопада Альона Бабак візьме участь у передачі двох мобільних ЦНАП

У вівторок, 26 листопада, з 15:00 до 15:30, Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак та керівник програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні Стефан Шльонінг передадуть ключі від двох мобільних Центрів надання адміністративних послуг очільникам Межівської громади (Дніпропетровська область) та  Дунаєвецької громади (Хмельницька область).

У заході візьмуть участь представники Делегації ЄС в Україні, представники Посольств країн-членів ЄС, керівництво Програми U-LEAD. Презентація мобільних ЦНАП відбудеться у внутрішньому дворі Дому Децентралізації.

Акредитація обов’язкова та триває до кінця дня 25 листопада. Контакти для акредитації: комунікаційні експерти, напрям з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою»:

— Вікторія Залозна, +38 093 169 24 26, victoriia.zalozna@ulead.org.ua;

— Олена Молодцова, +38 063 184 53 26, olena.molodtsova@ulead.org.ua.

Довідково

Протягом 25 -29 листопада 2019 року шість мобільних ЦНАП, створених за  підтримки «U-LEAD з Європою», розпочнуть роботу у шести громадах різних областей України. Завдяки запуску мобільних центрів більше двохсот тисяч мешканців 203 населених пунктів, віддалених від центру громади (району, області), будуть отримувати якісні адмінпослуги поруч з домом.

«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма запустила перший мобільний ЦНАП в Україні та масштабує цей вид допомоги для більшої кількості мешканців з метою забезпечити доступом до адмінпослуг якомога більше українців.

Мобільний центр надання адміністративних послуг — це спеціальне авто, повністю облаштоване для двох адміністраторів та трьох відвідувачів, яке працює в форматі повноцінного офісу ЦНАП та надає послуги у форматі «єдиного вікна» безпосередньо в селищах та селах.