28 листопада в Берліні проведемо засідання Українсько-німецької групи високого рівня, — Зубко

Без перебільшення візит Федерального канцлера Німеччини пані Ангели Меркель — дуже потужний сигнал для посилення співпраці України та Німеччини та майбутніх відносин між країнами. Німеччина – надійний партнер і справжній друг України, союзник у боротьбі з російським агресором. Маємо постійну політичну підтримку на міжнародній арені та системну підтримку у впровадженні в Україні європейських реформ.

Про це на своїй сторінці у FB наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Німеччина активно допомагає в реалізації реформи децентралізації в рамках програм «U-LEAD з Європою» та GIZ. Вдячний за рішення щодо продовження місії Спеціального посланника Уряду Німеччини з питань децентралізації Георга Мільбрадта, яка має для нас виключне значення», — зазначив Геннадій Зубко.

Також, за словами урядовця, Німеччина – ключовий партнер у реформі енергоефективності та створенні Фонду енергоефективності як з точки зору фінансової підтримки, так і технічної. Німеччина стала першою країною, яка оголосила про надання внеску до Мультидонорського фонду для співфінансування проектів Фонду енергоефективності.

«Україна та Німеччина посилюватимуть співпрацю  за різними напрямками  – про це йшлося під час українсько-німецьких переговорів під головуванням Петра Порошенка та Ангели Меркель. 28 листопада 2018 року в Берліні проведемо засідання Українсько-німецької групи високого рівня з питань  економічного співробітництва, співголовою якої я є. На порядку денному засідання – обговорення економічних питань, співпраця в галузі енергоефективності, підвищення кваліфікації керівних кадрів у галузі економіки, в гірничодобувної промисловості. А 29 листопада Україна візьме участь в Третьому Українсько-німецькому інвестиційному бізнес-форумі», — підкреслив Зубко.

Віце-прем’єр-міністр розповів, що під час попереднього форуму у 2016 році в Києві була започаткована діяльність Німецько-української промислово-торговельної палати. А на цьогорічному форумі буде презентовано інвестиційний потенціал регіонального розвитку та перспективи залучення німецького бізнесу до впровадження енергоефективності.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Джерело: www.minregion.gov.ua