29 січня 2018 року відбулося засідання регіональної комісії

Впродовж 10 днів регіональна комісія має оцінити усі проекти регіонального розвитку Житомирської області подані на конкурс інвестиційних програм і проектів, що можуть фінансуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. Кожен проект буде оцінений усіма членами комісії. Рейтинговий список складатиметься  по кожному напрямку, визначеному в оголошенні.Таке рішення прийняли сьогодні, 29 січня, на засіданні комісії під керівництвом голови облдержадміністрації Ігоря Гундича та за участю голови облради Володимира Ширми.

«Цього року ми раніше розпочинаємо роботу регіональної комісії для того, щоб швидше подати перелік проектів до Мінрегіону та приступити до будівництва та реконструкції об’єктів. До 8 лютого маєте виставити оцінки відповідно до визначених 10 технічних завдань та надати їх на узагальнення департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ. Після підрахунку балів ми зустрінемось  для формування переліку проектів, які будуть реалізовуватись у 2018 році за кошти ДФРР у співфінансуванні з місцевими бюджетами», – зазначив Ігор Гундич.

Усьго органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування подано 127 проектів, серед яких в основному реконструкція закладів охорони здоров’я та освіти, забезпечення водопостачання, реконструкція мереж вуличного освітлення, створення спортивної інфраструктури.