«3D» – три принципи світового тренду в енергоефективності, — Зубко у Дубліні

Сьогодні світовими трендами в енергоефективності є діджиталізація, диверсифікація і децентралізація. Про це повідомив на своїй сторінці у FB за результатами 4-ої Глобальної конференції з енергоефективності у Дубліні Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Діджиталізація: ми вже говоримо не лише про напрям утеплення будинків, а й цифрові рішення для управління інженерними системами, системами вентиляції, обліку тепла. Друге – диверсифікація. Україна має потужний енергоресурс і, це не лише газ — де ми залежні від транспортування з Росії, та купуємо в Європі. В нас великий потенціал сонячної енергетики, вітро- та гідроенергетики, а також відновлювальних джерел енергії, на які дедалі більше буде орієнтуватись енергоефективність. І третій тренд — децентралізація. І це не лише використання децентралізованого енергопостачання, а й розвиток нових систем управління енергозабезпеченням кварталів та районів», — наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр повідомив, що енергоефективність сьогодні – драйвер розвитку людського ресурсу.

«Галузь дуже потребує сучасних ефективних рішень, цифрових технологій в інженерних системах. IT –галузь може швидко рухати вперед енергоефективність, що у свою чергу є потужним поштовхом для розвитку кадрового потенціалу – інженерів, конструкторів, менеджерів», — підкреслив Зубко.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України