7 червня — урочистий захід з нагоди закриття проекту TWINNING «Впровадження системи управління відходами електричного та електронного обладнання в Україні»

7 червня 2018 року відбудеться Урочистий захід з нагоди закриття проекту TWINNING «Впровадження системи управління відходами електричного та електронного обладнання в Україні», бенефіціаром якого був Мінрегіон.

У заході візьмуть участь:

—  Голова представництва ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі;

— заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк;

— посли держав-учасників проекту Twinning — Австрії, Франції, Іспанії;

— народні депутати та представники Комітетів Верховної Ради;

— представники Мінприроди та Мінекономіки.

А також представники європейських проектів GIZ, DESPRO та Європейської бізнес асоціації.

Місце проведення: конференц-зал «Європейський» готелю «Президент» (вул. Госпітальна, 12).

Початок о 16:00.

Акредитація ЗМІ до 14:00 7 червня 2018 року за телефонами (044) 590-47-96, 590-47-92 або електронною поштою press@minregion.gov.ua.

Довідково:

Міжнародні проекти Twinning направлені на підготовку країн до вступу до ЄС, а також впровадження норм європейського законодавства у законодавстві країни – бенефіціара.

Одним з головних результатів цього проекту Twinning, очолюваного державою-членом ЄС Австрією разом з Францією та Іспанією, є два законопроекти «Про батареї та акумулятори» та «Про відходи електричного та електронного обладнання». Ці проекти законів були спільно розроблені у тісній співпраці між партнерами Twinning, беручи до уваги також інші зацікавлені сторони, такі як Мінрегіон, Мінприроди, Мінекономіки, Державна екологічна інспекція, Європейська Бізнес Асоціація, представники бізнесу тощо.

Зазначені законопроекти не тільки переводять Директиву ЄС 2006/66 / ЄС та Директиву 2012/19 / ЄС, а також поєднують в собі кращі практики ЄС щодо поводження з відходами батарейок, батарей, акумуляторів та WEEE. Обидва закони також враховують українські реалії для забезпечення працездатності передбачуваних систем, коли вони реалізуються після схвалення парламентом.

Серед інших заходів, проект Twinning створив експериментальну Інформаційну систему та Реєстр батарейок, батарей та акумуляторів.

Джерело: www.minregion.gov.ua