7 червня – засідання робочої групи з розроблення Містобудівного кодексу

7 червня 2018 року об 11:00 у Мінрегіоні відбудеться засідання робочої групи з розроблення Містобудівного кодексу, на якому планується розглянути реалізацію світового досвіду, зокрема, Німеччини, у проекті Містобудівного кодексу України.

Участь у заході візьме заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе, а  також представники Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінрегіону, Мінекології, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Офісу ефективного регулювання, Асоціації міст України, Національної спілки архітекторів України, Будівельної палати України, Конфедерації будівельників України, науково-дослідних інститутів, громадських  організацій, фахівці у галузі будівництва та архітектури, експерти та ЗМІ.

Місце проведення заходу: Велика зала Мінрегіону (вул. В.Житомирська, 9, 4-й поверх).

Початок заходу: 11:00

Зареєструватися на захід можна за телефоном (044) 284-05-94 або електронною поштою KhodakovskaAH@minregion.gov.ua.

Акредитація ЗМІ є обов’язковою та здійснюється до 10:00 7 червня за телефоном ‎(044) 590-47-96 або електронною поштою press@minregion.gov.ua. Обов’язково треба мати при собі журналістське посвідчення.

Джерело: www.minregion.gov.ua