Більше 100 пропозицій подано цьогоріч на конкурс проектів, які можуть фінансуватися в 2017 році за рахунок коштів ДФРР

Більше 100 програм та проектів регіонального розвитку для реалізації за рахунок коштів ДФРР у Житомирській області подали цьогоріч органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування до облдержадміністрації.

Про це повідомляють у департаменті містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Житомирської облдержадміністрації.

«Більше 100 проектів нам подали для реалізації на засадах співфінансування  з Державним фондом регіонального розвитку. До кінця місяця відбудеться засідання регіональної комісії, яка розгляне проекти на відповідність технічним умовам, сформує список у межах передбачених коштів та відправить документи до Мінрегіону», – розповідає начальник відділу регіональних програм та житлової політики управління містобудування, архітектури та будівництва Вікторія Яценко.

Вся інформація про програму або проект, яка подавалася регіональній комісії, оприлюднювалася на сторінці офіційного веб-сайту Мінрегіону (dfrr.minregion.gov.ua).

Житомирська область у 2017 році на реалізацію проектів із ДФРР отримала 134,9 мільйонів гривень.

Нагадаємо, за словами Ігоря Гундича, цьогоріч пріоритетними будуть ті проекти, які включатимуть від 30% коштів з місцевого бюджету.