Боротися треба не за крісла, а за результат, який потрібний людям, — Зубко

Про це у прямому ефірі на ТК «Прямий» наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Боротися за свій результат, якого ти досяг за 5 років, а для мене це: децентралізація, кількість створених громад, збудовані об’єкти, дитячі садки та школи, якісні дороги і сучасне освітлення, розбудована інфраструктура, амбулаторії – це і є відповідальність. Переходячи гірську річку, на середині зупинятися небезпечно. Потрібно рухатися далі. Тому мені важливо рухатися далі у тих реформах, якими я займаюся 5 років», — зазначив Геннадій Зубко.

Серед здобутків Уряду, які вдалося досягти за 5 років, Віце-прем‘єр-міністр назвав  європейську інтеграцію, імплементацію європейських директив у питаннях децентралізації, енергоефективності і дерегуляції, зменшення податкового навантаження на заробітну плату тощо.

«Цього ще не достатньо, але ці роки були найкращими і найдинамічнішими у розвитку України. І цей Уряд був найефективнішим у проведенні ключових реформ», — підкреслив Зубко.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України