Cтартував швейцарсько-український проєкт, який сприятиме підвищенню спроможності агенцій регіонального розвитку

В Україні стартував проєкт UCORD «Згуртованість та регіональний розвиток України», який реалізується спільно зі Швейцарією. Це один із флагманських проєктів у сфері державної регіональної політики. Завдяки ініціативі буде, зокрема, розвинено мережу агенцій регіонального розвитку та підвищено якість надання публічних сервісів та послуг у громадах. Про це зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час зустрічі з представниками Посольства Швейцарії в Україні та представниками Проєкту. 

«Регіональний розвиток є одним із ключових напрямів Уряду та логічним продовженням реформи децентралізації. Мета проєкту, що стартував, цілком збігається із пріоритетами роботи Мінрегіону. Наша співпраця та застосування європейського досвіду позитивно вплинуть на зміцнення громадянського суспільства, посилення спроможності агенцій регіонального розвитку та надання адміністративних послуг у громадах. Дякую Уряду Швейцарії за всебічну підтримку цієї важливої ініціативи»,зазначив Міністр Олексій Чернишов.

Мета проєкту UCORD — аби громадяни, бізнес та держава сприяли ефективному та злагодженому регіональному розвитку. Його реалізація розрахована на  12 років із загальним бюджетом 18 млн швейцарських франків. Проєкт узгоджено з цілями і завданнями Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки, його та включає такі компоненти: 

підтримка агенцій регіонального розвитку;
покращення надання державних послуг з акцентом на навколишнє середовище; 
соціальна згуртованість в Україні.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Верховна Рада проголосувала за збільшення фінансування Державного фонду регіонального розвитку в 1,5 рази.

Запис Cтартував швейцарсько-український проєкт, який сприятиме підвищенню спроможності агенцій регіонального розвитку вперше з’явився Мінрегіон.