До 1 червня Черняхівська гімназія буде утеплена – доручення голови ОДА

До 1 червня у Черняхівській гімназії мають повністю перекрити дах та провести термосанацію. Про це зазначив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич сьогодні, 25 січня, під час робочої поїздки до Черняхівського району.

«Завдяки підтримці Президента України і Уряду, ми розпочали цей об’єкт у минулому році за кошти ДФРР. Тут буде повністю замінено дах та проведена термосанація школи. У гімназії навчається 648 учнів. Це одна з потужних шкіл Черняхова, тому ми включили її у перелік об’єктів ДФРР. Сподіваюся, що до 1 червня роботи на цьому об’єкті будуть завершені. Як і в інших навчальних закладах, будемо залучати дітей, батьків, щоб вони надавали свої пропозиції стосовно того, яким чином школа має виглядати, коли ми приступимо до етапу фарбування», – зазначив Ігор Гундич.

На сьогодні у гімназії утеплено фундамент і у хорошому темпі іде заміна даху, близько 70% об’єму робіт виконано. До кінця лютого дах планують повністю закінчити. Загальна вартість проекту – 6 млн 200 тис. грн. 30% фінансується з місцевих бюджетів, решта – з ДФРР.

«У Черняхівському районі ще не створено жодної опорної школи. Це одне із завдань, яке я поставив новому голові РДА. Тут є всі можливості, оскільки це вже друга школа у Черняхові, над якою ми працюємо за кошти ДФРР», – наголосив Ігор Гундич.