До програм Фонду енергоефективності мають бути залучені муніципалітети, — Геннадій Зубко

До співфінансування програм Фонду енергоефективності мають залучатись муніципальні і обласні програми з енергоефективності. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами засідання Координаційної ради донорів Фонду енергоефективності та Мультидонорського трастового фонду, спеціально створеного ЕС та урядом Німеччини для підтримки реформи енергоефективності в Україні.

«Не тільки ОСББ повинні бути задіяні в програмах Фонду енергоефективності, а й муніципалітети. Ми маємо їм дати чіткий сигнал та мотивацію, щоб вони включалися у співфінансування програм з енергоефективності. Це питання розглянемо вже на наступному засіданні Коордради донорів», —  підкреслив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр повідомив, що сьогодні за підтримки партнерів з ЄС\ПРООН підготовлені і вже працюють 24 регіональних координатора, які допомагатимуть як із створенням нових ОСББ у всіх регіонах, так і залученням муніципалітетів до програм Фонду енергоефективності.

Прес-служба Віце-премєр-міністра України

Джерело: www.minregion.gov.ua