До Сміли виїхали урядовці

15листопада 2018 року о 12.00 год. заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Едуард Кругляк, перший заступник голови правління ПАТ «НАК «Нафтогаз» Сергій Перелома, Голова Черкаської ОДА  Юрій Ткаченко та голова правління ПАТ «Черкасигаз» Сергій Буян візьмуть участь у позачергової сесії Смілянської міської ради.

Про це у своєму Твіттері повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіоналнього розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Депутати мають прийняти рішення щодо:

— надання гарантій ПАТ «НАК «Нафтогаз» та ПАТ «Черкасигаз» у погашенні боргових зобов’язань за надані послуги з газопостачання, у попередні опалювальні періоди, які будуть визнані за міською радою у правовому руслі (наразі триває низка судових спорів щодо визначення боржника за газ котрий був отриманий підприємством-теплопостачальником ТОВ «Смілаенергоінвест»);

— надання повноважень директору КП «Смілакомунтеплоенерго» на підписання договору з ПАТ «НАК «Нафтогаз» та ПАТ «Черкасигаз» про погашення заборгованості та здійснення оплати номінацій на опалювальний період 2018-2019 рр. на загальну суму до 8 млн. грн., за рахунок наявних в міському бюджеті коштів». – написав він.

Також він зазначив, що участь у сесійному засіданні представників Уряду та представників компаній також передбачає забезпечення умов негайного укладання договорів за результатами прийнятих рішень.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Джерело: www.minregion.gov.ua