ФОНД Енергоефективності – державна установа, яка надає інструменти для термореновації багатоквартирних будинків з ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків).

Підтримка Фонду полягає у наданні грантів та запровадженні комплексних технічних рішень з енергоефективності будівель з врахуванням кращих європейський практик. В результаті їх реалізації співвласники таких будівель зможуть не лише заощаджувати кошти на комунальних послугах, а й підвищити рівень комфорту і якості свого життя.

Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Державного бюджету України, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини.

Програма Фонду енергоефективності реалізується у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією – IFC, Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та Програмою розвитку ООН (ПРООН).

Якщо твій будинок з ОСББ – ти маєш право скористатися перевагами програми ЕНЕРГОДІМ.

На сьогодні по всій Україні вже 675 ОСББ подали заявки на участь у програмі, орієнтовна вартість проектів – 5,3 млрд.грн, виплачена сума грантів – 72,5 млн.грн.

Детальну інформацію про «теплі» кредити можна знайти на сайті Держенергоефективності за посиланням https://saee.gov.ua/uk/consumers/tepli-kredyty

Регіональний радник IFC програми підтримки Фонду енергоефективності в Житомирській області – Оксана Рафальська (067) 405-65-69