Геннадій Зубко повідомив про ситуацію з хлором

Виробництво рідкого хлору відновлено. Паралельно йдуть поставки хлору з Румунії. Про це на своїй сторінці у FB написав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами, ще у 2015-2016 роках Укази Президента України Петра Порошенка, одним з яких було уведено в дію рішення РНБО «Про Стратегію національної безпеки України», а іншим — рішення РНБО «Про удосконалення заходів забезпечення захисту об’єктів критичної інфраструктури» чітко встановили функції, повноваження та відповідальність у сфері захисту критичної інфраструктури. Ці питаннями стали основними при вирішенні ситуації з постачанням рідкого хлору.

«Продовжуємо працювати над інструментами, які унеможливлять будь-який вплив на системи забезпечення життєдіяльності. Сьогодні під час засідання комісії ДСНС було розглянуто питання відповідальності керівників органів місцевого самоврядування і керівників приватних та комунальних підприємств за ефективну і безперебійну роботу критичної інфраструктури. Також під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана були прийняті рішення щодо зменшення негативних наслідків розгортання критичних сценаріїв. Дякую всім, починаючи від Президента, який оперативно надав доручення МЗС та посольствам щодо пошуку взаємодії з іноземними виробниками, а також всім, хто негайно включився в роботу: Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, Мінекономрозвитку, АМКУ та Асоціаця «Укрводоканалекологія», — наголосив Геннадій Зубко.

Прес-служба Віце-премєр-міністра України

Джерело: www.minregion.gov.ua