Геннадій Зубко проведе засідання координаційної ради з питань реалізації Національної стратегії управління відходами

16 серпня 2018 року об 11:00 за участю Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка і Міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака відбудеться перше засідання Координаційної ради з питань реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року.

Під час засідання буде обговорено проект Національного плану, що був підготовлений Мінприроди спільно з міжнародними експертами.

Місце проведення: БУДИНОК УРЯДУ (зал Урядових комітетів, 8 поверх), вул. Грушевського, 12/2, 6-й під’їзд. Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями. 

Акредитація ЗМІ здійснюється до 09:00, 16 серпня 2018 року за тел.: ‎(044) 206-31-74, (093) 672 68 86.

Довідково

Координаційна рада з питань реалізації Національної стратегії управління відходами утворена постановою КМУ від 25 квітня 2018 року.

До складу Ради входять члени Кабінету Міністрів України, народні депутати, представники інших державних органів, підприємств, установ та організацій, органів місцевого самоврядування, неурядових організацій.

Національний та регіональні плани управління відходами — конкретні кроки в реалізації Національної стратегії управління відходами України. Вони є обов’язковими, відповідно до зобов’язань України перед ЄС.

Їх головне завдання — налагодити на практиці централізоване управління відходами на основі першого стратегічного документа загальнодержавного рівня.

Джерело: www.minregion.gov.ua