Геннадій Зубко розказав про результати зустрічей у Брюсселі

Продовження підтримки Євросоюзом реформ в Україні, підтримка розбудови інфраструктури Азово-Чорноморського регіону і Півдня України, продовження санкцій проти РФ – ключові питання, які піднімались під час зустрічей Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка  з представниками Європарламенту і Єврокомісії у Брюсселі 26-27 лютого.

«Для України є дуже важливою підтримка Євросоюзом реформ. Незважаючи на майбутні  вибори до Європарламенту і виборчі кампанії в Україні, ми бачимо зацікавленість і незмінність курсу ЄС з підтримки реформи децентралізації. Йдеться про реалізацію другої фази програми «U-LEAD з Європою». Також маємо підтримку реформи енергоефективності:  на перемовинах ми обговорювали з європейськими колегами окрім Фонду енергоефективності,  можливість залучення  технологій, які допоможуть модернізувати промисловий сектор, транспортну галузь і енергетику.  Це величезний напрямок, який Україна, імплементуючи 27 Директиву ЄС, починає зрушувати з місця», — зазначив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр повідомив, що на зустрічі з Віце-президентом Європарламенту було проговорено ряд прийнятих рішень ЄС щодо Керченського мосту, результатам моніторингової оціночної місії ЄС у Приазов’ї. «Я впевнений, що тема Криму має щоденно підніматись як на європейському рівні, так і світовому. Ми розраховуємо також і на продовження та посилення санкцій проти РФ, у зв’язку з агресією в Азовському морі. Це, насамперед, стосується введення персональних санкцій проти військових, які брали участь у нападі на українські судна, а також суддів та прокурорів, відповідальних за арешт  українських моряків», — зазначив  урядовець.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Джерело: www.minregion.gov.ua