Геннадій Зубко та Йоганесс Ган підписали Угоду щодо фінансування ІІ фази Програми «U-LEAD з Європою» на €40 мільйонів

Угоду щодо фінансування ІІ фази Програми «U-LEAD з Європою» на €40 мільйонів підписали Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко та Єврокомісар з питань європейської політики сусідства і розширення Йоганесс Ган в рамках 21-го Саміту «Україна-ЄС».

«Вдячний європейським партнерам за системну підтримку децентралізації. Сьогоднішня подія свідчить про високу оцінку реформи з боку Євросоюзу. Ключовий фокус реалізації другої фази Програми «U-LEAD з Європою» — регіональна політика. Зокрема, запровадження сучасної системи моніторингу та оцінки регіонального розвитку, покращення доступу громадян до адміністративних послуг, підтримка інноваційних інфраструктурних проектів в ОТГ. Програма буде максимально ефективною, оскільки у новому етапі реформа матиме багато викликів і завдань», — зазначив Зубко.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією, підтримує реформу децентралізації в Україні та її секторальні напрямки.

Реалізацію Програми здійснюватиме Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH  (GIZ).

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України