Геннадій Зубко візьме участь у Другому Українському Жіночому Конгресі

7 грудня Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко виступить на Другому Українському Жіночому Конгресі. Тема дискусійної панелі: «Українські та світові тренди у політиці рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

Відкриття конгресу о 09:45 (початок реєстрації з 8:30).

Місце проведення: Київ, вулиця Набережно-Хрещатицька,1, Fairmont Grand Hotel.

Акредитація: до 18:00 6 грудня (анкета для реєстрації ЗМІ https://goo.gl/forms/nwxjdvMCaXO3rdtl2).

Контактна особа: прес-секретар Українського Жіночого Конгресу у Києві – Ольга Гришина, 067-466-74-94, press.womenua.today@gmail.com.

Довідково:

Другий Український Жіночий Конгрес проходитиме 7-8 грудня у Києві за ініціативи співголів Міжфракційного депутатського об’єднання у Верховній Раді України «Рівні можливості» та за підтримки міжнародних партнерів. Організатором заходу є Громадська організація «Український Жіночий Конгрес».

До участі запрошені перші особи держави, представники виконавчої влади, міжнародних організацій, посольств країн США, Великої Британії, Швеції, Франції, Іспанії, Португалії, Канади, Норвегії, Литви, активісти неурядових організацій та громадські діячі, жінки – військові, підприємиці, а також чоловіки, що активно підтримують ґендерний паритет.

Джерело: www.minregion.gov.ua