Геннадій Зубко візьме участь у конференції проекту TWINNING щодо впровадження в Україні системи управління електронними відходами

Сьогодні, 7 червня 2018 року Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко візьме участь у конференції з нагоди завершення проекту TWINNING «Впровадження системи управління відходами електричного та електронного обладнання в Україні».

На заході будуть презентовані результати зазначеного проекту.

У конференції візьмуть участь:

керівництво представництва ЄС в Україні;

посли та дипломатичні представники держав-учасників проекту TWINNING — Австрії, Франції, Іспанії;

народні депутати України;

представники європейських проектів GIZ, DESPRO та Європейської бізнес асоціації.

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення заходу.  

Місце проведення: конференц-зал «Європейський» готелю «Президент» (вул. Госпітальна, 12).

Початок о 16:00.

Акредитація ЗМІ до 15:30 7 червня 2018 року за телефонами (044) 590-47-96, 590-47-92 або електронною поштою press@minregion.gov.ua.

Довідково:

Міжнародні проекти Twinning направлені на підготовку країн до вступу до ЄС, а також впровадження норм європейського законодавства у законодавстві країни – бенефіціара.

Одним з головних результатів проекту Twinning, очолюваного державою-членом ЄС Австрією разом з Францією та Іспанією, є два законопроекти «Про батарейки та акумулятори» та «Про відходи електричного та електронного обладнання».

Зазначені законопроекти не тільки переводять Директиву ЄС 2006/66 / ЄС та Директиву 2012/19 / ЄС, а також поєднують в собі кращі практики ЄС щодо поводження з відходами батарейок, батарей, акумуляторів та WEEE.

Серед інших заходів, проект Twinning створив експериментальну Інформаційну систему та Реєстр батарейок, батарей та акумуляторів.

Джерело: www.minregion.gov.ua