Геннадій Зубко візьме участь в підписанні Угоди щодо фінансового партнерства з енергомодернізації ОСББ

21 серпня 2019 року відбудеться підписання Угоди фінансового партнерства між Фондом енергоефективності та АБ «Укргазбанк» щодо енергомодернізації багатоквартирних будинків.

Фонд енергоефективності та IFC обрали «Укргазбанк» першим фінансовим партнером у реалізації масштабних проектів з комплексної модернізації житла українців.

У заході візьмуть участь Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, директор ДУ «Фонд енергоефективності» Юлія Головатюк-Унгуряну, Голова Правління АБ «Укргазбанк» Кирило Шевченко, міжнародні партнери реформи енергоефективності.

Початок о 12:30

Місце проведення: Будинок Уряду, вул. Грушевського 12/2, Прес-центр, 1-й під’їзд, 6 поверх.

Акредитація ЗМІ за телефоном 590-47-96 або електронною поштою press@minregion.gov.ua

Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями.

Довідково

Програма Фонду ЕЕ передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний». Перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%.

Також Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила  пакет документів, необхідних для реалізації Програми.

Зокрема:

  • порядок дій учасників Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім»;
  • порядок верифікації Проектів/Заходів з енергоефективності, що здійснюються за участю державної установи «Фонд енергоефективності»;
  • порядок аналізу якості заходів з енергоефективності, що здійснюються за участю державної установи «Фонд енергоефективності»;
  • порядок моніторингу та ведення баз даних (збору, зберігання, аналізу та оприлюднення консолідованої інформації);
  • порядок подання та розгляду апеляцій;
  • умови Грантового договору;
  • порядок прийняття рішень щодо затвердження заявок, проектів, умов грантових договорів в рамках Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім».