Геннадій Зубко закликав ірландський бізнес до співпраці у сфері енергоефективності

Під час виступу на щорічній Глобальній конференції з енергоефективності у Дубліні, яку проводить Міжнародне енергетичне агентство, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко закликав ірландський бізнес до співпраці.

«Енергоефективність – єдиний можливий шлях, який приведе Україну до успіху. Цим шляхом ми рухаємось спільно з нашими європейськими партнерами — Євросоюзом та Урядом Німеччини, які нам допомагають від самого початку, з 2015 року – політично, технічно й фінансово. На сьогодні створено Фонд енергоефективності, стартував ринок енергоаудиторів, 41 місто, за фінансової підтримки міжнародних фінансових організацій, проводить модернізацію комунальних підприємств. Тож, в першу чергу, я запрошую ірландський бізнес до співпраці! Нас цікавлять новітні технології та інновації, адже інвестиційний потенціал і перспективи, які відкриваються зараз в Україні з реформою енергоефективності колосальні», — наголосив у своєму виступі Геннадій Зубко.

Основними акцентами конференції є діджиталізація в енергоефективності, бізнес-інновації, моделі фінансування енергоефективних проектів та міжнародна співпраця.

У рамках візиту заплановані зустрічі Геннадія Зубка з Річардом Брутоном, Міністром з питань комунікацій, клімату та навколишнього середовища Ірландії та Марком Веслі Менезесом, заступником Міністра енергетики США.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України