Головування України у Дунайській Стратегії: Відбудеться Транснаціональний Хакатон серед студентів

У межах головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону відбудеться Транснаціональний Хакатон у співпраці з Національним Університетом «Києво-Могилянська академія». Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Ігор Корховий.

«Завдяки цій ініціативі ми не лише забезпечуємо інтеграцію молоді в діяльність регіону, а й налагоджуємо широкомасштабну співпрацю з країнами-учасницями Дунайської Стратегії, дев’ять із яких є членами Європейського Союзу. Йдеться про залучення молоді до міжнародних проєктів та активної роботи з представниками місцевого самоврядування та бізнесу», – зазначив Ігор Корховий.

Також серед завдань Хакатону є:

виявлення та розвиток обдарованої молоді, допомога у реалізації їхніх  здібностей;
налагодження співпраці між країнами-членами Дунайської Стратегії, залучення молоді до міжнародних проєктів;
синтез сучасних моделей розвитку студентського підприємництва у різних сферах сталого розвитку із використанням досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;
налагодження співробітництва представників місцевого самоврядування, молоді та бізнес-сектору.

У Хакатоні зможуть брати участь команди студентів, які здобувають освіту за освітнім ступенем бакалавр та магістр у закладах вищої освіти України.

Захід проводитиметься у 3 етапи: подання та відбір заявок на регіональному рівні, проведення публічної презентації прєектів у форматі національного відбору та транснаціональний етап за участі команд-переможниць національних відборів країн-учасниць Дунайської Стратегії.

Зазначимо, одним з пріоритетів головування України є «Розвиток людського капіталу та ринків праці». Зокрема, це передбачає забезпечення якості освіти та її адаптації до потреб ринку праці.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив, що Україна стала першою країною, яка, ще не будучи членом Євросоюзу, головуватиме у Дунайській Стратегії у найближчий рік і відповідатиме за визначення пріоритетних напрямів співпраці країн у рамках ініціативи.

Запис Головування України у Дунайській Стратегії: Відбудеться Транснаціональний Хакатон серед студентів вперше з’явився Мінрегіон.