Готовий очолити протестний рух, якщо децентралізацію загальмують, – Зубко

Про це у прямому ефірі на радіо НВ наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Саме децентралізація є тією реформою, яку має захищати і оберігати кожен уряд, кожен президент і кожен парламент. Саме вона дає можливість Україні бути успішною і формувати дуже якісний базовий фундамент на місцях. А тому я впевнений, що будь-хто, хто захоче повернути її в інший бік або сповільнити, буде покараний. І я вам скажу відверто, що я сам готовий очолювати цей протестний рух, якщо розвиток реформи буде загальмовано», – зазначив Геннадій Зубко.

Він підкреслив, що сьогодні реформа децентралізації є найуспішнішим проектом, який за підтримки Європейського Союзу реалізований в Україні. І тут головне, що Україна демонструє, як вона змінюється ментально щодо менеджменту, системи управління, фінансової системи, повноважень та ресурсів, можливостей і стратегій регіонального розвитку.

«Реформа набуває міцності, бо вона є нашим шляхом до Європейського Союзу. На місцях сьогодні формуються майбутні лідери, які очолюють громади, і, які з часом зможуть перейти у статус політиків центрального рівня. Вони вже отримали досвід і довіру від людей, тож будуть класними менеджерами і матимуть змогу реалізувати класні і потужні проекти», – наголосив Зубко.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України