Голова ОДА Ігор Гундич показав, як виглядатимуть сучасні класи в опорних школах Житомирщини

У 2018 році для 64 природничих та математичних кабінетів опорних шкіл області закуплять нове обладнання. Про це повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

«Сучасні класи фізики, хімії, біології, географії та математики маємо облаштувати в цьому році в опорних школах Житомирщини. За комплексним підходом. Спрямуємо на це 13,5 млн грн» 

Типові проекти класів фізики, хімії, біології, географії та математики вже розроблені. Проте вони ще не остаточні – враховуватимуть також побажання вчителів і учнів.

У 2018 році нове обладнання з’явиться у 14 кабінетах хімії, 16 кабінетах біології, 5 кабінетах фізики, 14 кабінетах математики та 15 кабінетах географії.

При реконструкції шкіл на Житомирщині використовується комплексний підхід. Виконується не тільки зовнішнє утеплення приміщень, але й внутрішні роботи з  оснащенням кабінетів, а також  ремонт доріг, які ведуть до закладу.

«Освіта – це те, на що ми маємо звертати найбільшу увагу. Яке зерно ми посіємо у школі, таке воно і проросте. У 2017 році ми за кошти ДФРР реконструювали Олевську та Ємільчинську утеплили Хорошівську та Гришковецьку гімназії. Ми використовуємо комплексний підхід – не тільки утеплюємо школи ззовні, а й за кошти митниці робимо до опорних шкіл дороги, створюємо новий освітній простір. Школа має бути привабливою не тільки ззовні, а й зсередини для того, щоб діти хотіли іти у школу навчатися», – сказав Ігор Гундич.