Ігор Гундич: конкурс проектів на фінансування з ДФРР на 2018 рік маємо провести ще цього року

У цьому році конкурс проектів на співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році у Житомирській області має бути проведений до кінця грудня. І райони та ОТГ до нього мають бути готовими.

Таке завдання поставив голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич сьогодні, 5 вересня, під час наради з керівниками ОТГ.

«Термін подачі проектів зробимо до 1 грудня. До кінця грудня відбудеться відбір проектів. Після 1 січня ви зможете проводити тендерні процедури, щоб підрядники змогли розпочати роботи вже з березня 2018 року, а не залишати ремонти чи будівництво на осінній період», – зазначив Ігор Гундич.

За словами директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації Романа Щебетова, у наступному році ДФРР також буде приділяти особливу увагу напрямкам: створенню нового освітнього простору у школах, які пройшли термосанацію, створенню Центрів безпеки, сучасних ЦНАПів та амбулаторій.

«Кожен реалізований проект у вашому районі чи громаді – це символи змін, які відбуваються у нашій країні. Наше завдання – підходити до кожного проекту комплексно. Думаю, кожному у своїй громаді хочеться мати школу, яка повністю облаштована під вимоги концепції нового освітнього простору. Тоді і батьки захочуть своїх дітей відправляти у таку школу. І питання оптимізації освіти відпаде», – сказав Ігор Гундич.