Ігор Гундич розпочав огляд об’єктів, які можуть бути профінансовані за кошти ДФРР у 2018 році

Цьогоріч голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич особисто оглядатиме наймасштабніші проекти, які райдержадміністрації та об’єднані громади подали на конкурс до ДФРР, ще до визначення переможців, фінансування та початку робіт.

Про це він сказав після огляду спортивного комплексу «Динамо» у Радомишльській ОТГ сьогодні, 24 січня.

«Завдяки реформі децентралізації у нас є можливість відновлювати соціальні заклади за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні із місцевими бюджетами. Цьогоріч я вирішив особисто перевірити всі наймасштабніші проекти, які подали на фінансування з ДФРР, ще до початку робіт. Один з них – спорткомплекс «Динамо». Плануємо, що 30% вартості відновлення спорткомплексу візьме на себе Радомишильська громада, фінансування ще 70% здійснюватиметься за рахунок ДФРР. Якщо проект пройде конкурс», – прокоментував свою поїздку Ігор Гундич.

Спорткомплекс «Динамо» споруджений у 1979 році. У ньому розміщений ігровий зал розміром 36х18м, шаховий клуб, дві роздягальні, душова кімната, 3 адміністративні кімнати. На базі ігрового залу свої навчальні заняття (уроки фізичного виховання) проводять учні ЗОШ № 3, ЗОШ № 5, Радомишльського ліцею № 1.

У напівпідвальному приміщенні знаходиться тренажерний зал, зал для занять гирьовим спортом, зал для занять рукопашним боєм та кікбоксінгом, хореографічні студії «Імпульс», «Рада – Денс», «Намисто», господарське приміщення.

З районного бюджету на виготовлення проектно-кошторисної документації щодо проведення капітального ремонту спорткомплексу було виділено 198 тис. грн. Вартість проекту – 11 млн 600 тис. грн.

“Як бачите, цей рік ми розпочинаємо не тільки з тих об’єктів, будівництво яких ми завершуємо, а й оцінюємо ті проекти, які подали райдержадміністрації та об’єднані громади для їх відновлення за кошти ДФРР. Цього року хочеться відібрати більше об’єктів спортивної інфраструктури, дитячих садочків, шкіл. Адже коли ми, наприклад, вкладаємо у розвиток спорту, ми робимо кілька важливих речей. По-перше, це здорова нація, а по-друге – ми зацікавлюємо дітей і забираємо їх з вулиць. Переконаний, що реконструкція та будівництво нових комплексів залучатиме все більше молоді до занять спортом», – підкреслив голова ОДА.

У позаурочним час на базі ігрового залу комплексу свої тренувальні заняття проводять секції Радомишльської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу, спортивної аеробіки, баскетболу. У вечірній час на базі ігрового залу спорткомплексу свої тренування проводить збірна міста ФК «Радомишль», заняття з загально фізичної підготовки Радомишльська поліція тощо.

На базі спорткомплексу працюють секції Радомишльської дитячо-юнацької спортивної школи з рукопашного бою, кікбоксінгу, гирьового спорту.