Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю проекту кошторисних норм України «Визначення вартості розроблення містобудівної документації та проведення її експертизи. Частина 1. Просторовий розвиток територій»

Найменування органу виконавчої влади, який проводить електронні консультації з громадськістю

Міністерство розвитку громад та територій України

Назва проекту акта

Проект кошторисних норм України «Визначення вартості розроблення  містобудівної документації та проведення її експертизи. Частина 1. Просторовий розвиток територій»

Стислий зміст пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя, винесеної на обговорення

Проект кошторисних норм України «Визначення вартості розроблення містобудівної документації та проведення її експертизи. Частина 1. Просторовий розвиток територій» розроблено ДП «ДІПРОМІСТО». Зазначений проект кошторисних норм враховує витрати, пов’язані з розробленням містобудівної документації на державному, регіональному та місцевому рівні, а також показники для визначення вартості проведення експертизи такої документації.  

Законом України від 17.06.2020 № 711-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель» внесено зміни до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до яких комплексний план просторового розвитку території територіальної громади (далі – комплексний план), генеральний план населеного пункту, детальний план території є не лише містобудівною документацією на місцевому рівні, а одночасно й документацією із землеустрою.

Вартість розроблення землевпорядних робіт та картографічної основи для містобудівної документації на місцевому рівні зазначеним проектом кошторисних норм не врахована. У разі розроблення кошторисних норм із землевпорядних робіт та картографічної основи для містобудівної документації на місцевому рівні, вони будуть включені як друга частина до кошторисних норм України «Визначення вартості розроблення містобудівної документації та проведення її експертизи.»

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю

Замовники та розробники містобудівної документації, органи місцевого самоврядування, громадяни України, Держава.

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін

Прийняття проекту кошторисних норм України «Визначення вартості розроблення містобудівної документації та проведення її експертизи. Частина 1. Просторовий розвиток територій» передбачає їх затвердження наказом Міністерства розвитку громад та територій України.

Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 календарних днів на електронну адресу SierhieienkoOP@minregion.gov.ua або звичайною поштою.

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення

284-06-85

Прізвище, імя відповідальної особи органу виконавчої влади

Вахович Інна Володимирівна, Сєргєєнко Олена Петрівна

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення

Звіт за результатами проведення громадського обговорення не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Мінрегіону в рубриці «Результати публічного громадського обговорення».

Запис Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю проекту кошторисних норм України «Визначення вартості розроблення містобудівної документації та проведення її експертизи. Частина 1. Просторовий розвиток територій» вперше з’явився Мінрегіон.