Керівник області перевірив хід реконструкції соціальних об’єктів

Як на Житомирщині реалізовуються проекти за кошти державного фонду регіонального розвитку перевірив сьогодні, 29 липня, голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський.

Разом з директором департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Романом Щебетовим керівник області оглянув, як проходить реконструкція центрального стадіону «Полісся» у м. Житомирі, якими темпами проводиться капремонт школи в с. Тетерівка Житомирського району, будівництво школи у м. Черняхові, як ідуть роботи з теплової санації Іршанської амбулаторії загальної практики та сімейної медицини Хорошівського району, реконструкції частини будівлі ЗОШ № 13 м. Коростеня та будівництва блоку молодших класів школи №1 в м. Олевську.

Після перевірки об’єктів ДФРР Сергій Машковський зазначив: «Серед усіх проектів, які цього року реалізовуються за кошти Державного Фонду Регіонального Розвитку, 11 шкільних закладів. На сьогодні вони є пріоритетними, тому що роботи в них мають бути закінчені до 1 вересня, аби діти пішли на навчання у нові приміщення. Для мене основне – що це принесе радість і дітям, і батькам, і вчителям. Я особисто контролюю хід робіт. На всіх об’єктах, які ми сьогодні оглянули, є позитивна динаміка. Ми рухаємося вперед і вкладаємося у поставлені терміни».

Нагадаємо, у цьому році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку буде реалізовано 38 об’єктів на суму 109,6 млн. грн., серед яких: 11 проектів капітального ремонту вуличного освітлення; будівництво (реконструкція, капітальний ремонт) 12 шкільних, 4 дошкільних, 2 лікарняних закладів та 1 закладу культури; капітальний ремонт і реконструкція 3 спортивних об’єктів; технічне переоснащення 2 котелень; будівництво 2 гідроспоруд; реконструкція пожежного депо.