Комітет Верховної Ради з питань бюджету оглянув об”єкти, що будуються за кошти ДФРР

Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету пройшло сьогодні, 23 березня, у Житомирській облдержадміністрації під головуванням Андрія Павелка.
Народні депутати, члени Комітету Верховної Ради України з питань бюджету та керівники Житомирщини обговорили потенційно важливі проекти, для реалізації яких необхідна державна фінансова підтримка.

«Усвідомлюючи, що нині перед країною та громадою ставляться нові виклики, бюджетний комітет демонструє готовність до конструктивної співпраці з Урядом та місцевою владою для вирішення актуальних проблем регіонального розвитку. Сьогодні за ініціативи облдержадміністрації та бюджетного комітету засідання вперше відбувається на Житомирщині. У регіоні, який займає лідируючі позиції за темпами зростання обсягів будівництва, має позитивні темпи зростання обсягів промислової продукції, стрімко поліпшує результати в рейтингу інвестиційної привабливості, та є першим серед областей за формуванням спроможних територіальних громад. Завдяки цьому виїзному засіданню бюджетного комітету, ми відпрацюємо ті питання, які потребують вирішення, разом із представниками Парламенту, Уряду та владою Житомирщини», – зазначив Андрій Павелко, відкриваючи засідання.

Під час засідання члени Комітету обговорили питання місцевих бюджетів Житомирської області, перспективи розвитку спортивної галузі, транспортної інфраструктури та сфери охорони здоров’я.

Члени Комітету Верховної Ради України з питань бюджету підтримали питання виділення коштів, зокрема, на реконструкцію стадіону «Полісся» та  завершення робіт у Центрі вертебрології , які вони оглянули перед початком засідання.

Довідково.

Центральний стадіон у м.Житомирі був побудований в 1951 році на місці старого футбольного поля методом народного будівництва. Перша реконструкція стадіону була в 1959 році, друга – з нагоди Олімпійських ігор у 1980 році. Проте у 90-ті роки стадіон почав поступово занепадати.

Усі трибуни, крім західної, у 1998 та 2002 роках були визнані аварійними і демонтовані у 2016 році. В існуючий проект з реконструкції внесено зміни з метою підвищення категорії стадіону, що дозволить проводити матчі Прем’єр-ліги. Також проектом було дотримано усі вимоги по світлу для телевізійних трансляцій. Передбачено новий сучасний газон, підігрів поля та автоматичний полив. Залишилося виконати одну з вимог Федерації футболу України – накриття. Відповідний проект накриття трибуни розроблений і відповідає загальній концепції. Реконструкція центрального стадіону «Полісся» буде одним з найкращих проектів, який реалізовано не за спонсорські кошти, а за кошти ДФРР та обласного бюджету.

Комунальна установа «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» є спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом. На сьогодні є велика проблема і нагальна потреба відновлювального лікування та реабілітації учасників АТО. З метою відкриття на базі  Центру нового відділення для реабілітації  учасників АТО, здійснюється реконструкція будівлі і приміщень. Проект реалізується з 2017 року за кошти державного фонду регіонального розвитку і має бути завершеним у червні поточного року.