Конкурс на посаду Reform Support Team (RST)

 

 

Оголошення конкурсу на відкриті вакансії до Офісу підтримки реформ при Міністерстві розвитку громад та територій України

Дата відкриття вакансій: 17 грудня 2021 року

Офіс підтримки реформ (RST) при Міністерстві розвитку громад та територій України оголошує конкурс на відкриті вакансії, опис та деталі за посиланням:

Старший Експерт: IT, Аналітик баз даних (категорія 2);

Термін подання документів: 09 січня 23:59 (за київським часом) 2022 року

Офіс підтримки реформ – це група українських професіоналів (недержавних службовців), які фінансуються міжнародними донорами на тимчасовій основі для надання цільової технічної підтримки та допомоги Міністерству розвитку громад та територій України у розробці та реалізації пріоритетних реформ в рамках Програми Української Архітектури Реформ (URA).

Співробітник Офісу підтримки реформ працюватиме за консультаційним контрактом починаючи з лютого 2022 року тривалістю до 7 місяців. Залежно від наявності фінансування, результатів роботи обраного консультанта та конкретних потреб програми URA, термін контракту може бути продовжено.

Тип роботи: Повний робочий день

Проект фінансується з Мультидонорського рахунку стабілізації та сталого розвитку України, який адмініструється ЄБРР. Донорами рахунку є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, США та Європейський Союз – найбільший донор.

Документи мають бути підготовлені лише англійською мовою та доставлені в електронному вигляді протягом встановленого терміну за адресою rstminregion@gmail.com

Повний пакет документів повинен містити:

заповнену анкету Application Form;
підписану форму NDA Form;
резюме кандидата;
рекомендаційний лист від недавнього керівника (англійською або українською з перекладом англійською мовою);
контактні дані двох рекомендодавців, які можуть підтвердити професійний та/або освітній рівень кандидата.

Розглядатимуться лише документи, які були подані з використанням правильного шаблону та повністю заповнені.

Кандидати, які ввійдуть у короткий список будуть запрошені до наступного раунду відбору.

Запис Конкурс на посаду Reform Support Team (RST) вперше з’явився Мінрегіон.