Кожний регіон унікальний і має свої перспективи для інвестування, — Альона Бабак

Завдяки співпраці з інституціями Європейського Союзу Україна розпочала реалізацію унікальних за своєю суттю проектів та отримала 38 млн євро для підтримки цілей регіонального розвитку. На конкурсній основі відібрано 70 проектів в різних сферах: сільський розвиток, туризм, розвиток людського потенціалу, а також проекти, які сприяють єдності нашої країни. Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час Першого інвестиційного форуму за ініціативи Президента України «RE: THINK. Invest in Ukraine».

«Нам надзвичайно важливо говорити сьогодні про розвиток регіонів не лише в контексті капітальних інвестицій в об’єкти інфраструктури, а також в людський розвиток», — наголосила Міністр.

За її словами, особливої уваги потребують проекти, які реалізуються спільно з Міністерством освіти та науки в Луганській та Львівській областях.

«Це проект «Схід і захід разом», який передбачає розвиток гуманітарних наук: історії, української мови, літератури. У Луганській області в місті Старобільськ реалізується проект «Здорова людина – здорове суспільство» — це науково-просвітницька лабораторія-студія для студентів, викладачів і лікарів, яка дозволяє перейти на новий технологічний і якісний рівень послуг у сфері медичної діагностики. Також реалізується проект університетська телерадіостудія, яка формує український молодіжний медіа простір регіону і здійснюється навчання журналістів. Будується радіотелевізійна передаюча станція в Попаснянському районі.

Отже, кожний регіон унікальний і має свої перспективи для інвестування. І це не лише інвестиції в капітальний розвиток, а в першу чергу, в людський розвиток і співпрацю наших регіонів між собою», — зазначила Альона Бабак.