«Кроки для спеціалістів з управління проєктами»: Майже 100 громад можуть отримати фінансування на розроблення проєктів розвитку

Проєктні команди з 250 територіальних громад взяли участь у навчальній програмі «Кроки для спеціалістів з управління проєктами», організованій Мінрегіоном спільно з Програмою «U-LEAD з Європою». У межах програми учасники отримали знання базового рівня з підготовки та впровадження проєктів. Надалі з них буде відібрано 96 команд, які у січні 2022 року пройдуть серію онлайн-практикумів з підготовки проєктних пропозицій.  Про це повідомив генеральний директор Директорату регіональної політики Міністерства розвитку громад та територій Україні Віктор Подорожний.

«Йдеться про процес впровадження трирівневої системи стратегічного планування в Україні. Якісні проєкти, що спрямовані, зокрема, на створення центрів підтримки бізнесу, центрів креативної економіки, індустріальних парків та інших майданчиків для вироблення “доданої вартості”, допоможуть громадам і регіонам реалізувати свій потенціал і забезпечити сталий розвиток», – наголосив Віктор  Подорожний.

Відтак за результатами проходження серії онлайн-практикумів громади зможуть підготувати власний проєкт та, у разі успіху при відборі, отримати фінансування на його впровадження. 

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов закликав регіони долучатися до розбудови індустріальних парків, адже це стане потужним поштовхом для розвитку економіки.

Запис «Кроки для спеціалістів з управління проєктами»: Майже 100 громад можуть отримати фінансування на розроблення проєктів розвитку вперше з’явився Мінрегіон.