Лев Парцхаладзе взяв участь у відкритті виставки сучасного шкільного обладнання «Арсенал ідей НУШ»

21 травня в Одесі відбулася виставка сучасного шкільного обладнання «Арсенал ідей Нової Української Школи (НУШ)». Участь у відкритті взяв заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні в Одесі відкрили виставку сучасного шкільного обладнання. Побачили багато креативу та нових сучасних ідей, які потрібні школам, що впроваджують Новий Освітній Простір. Плануємо надалі проводити такі виставки в усіх областях України», — написав він.

Окрім комп’ютерного та мультимедійного сучасного обладнання, яке може використовуватися школярами в навчанні, на виставці були представлені різні варіанти зручних шкільних меблів, зокрема парт та стільців, дидактичних матеріалів тощо. Всього було представлено близько 30 пропозицій від виробників.

Виставка відбулася в рамках всеукраїнської наради з питання впровадження концепції «Нова Українська Школа» та організації Нового Освітнього Простору під головуванням міністра освіти та науки Лілії Гриневич.

Довідково:

Новий Освітній Простір (#НОП) – це спільна ініціатива Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Міністерства освіти і науки України, а також ініціативної влади на місцях, яка реалізується в рамках реформи МОН «Нова Українська Школа».

Принципи НОП:

— мотивуючий простір та креативний дизайн;

— сучасне обладнання та ПО, швидкісний інтернет та Wi-Fi;

— енергоефективна будівля школи;

— умови безбар’єрного доступу та інклюзія (медіатеки, ІРЦ).

НОП – ми створюємо школи, в яких хочеться навчатися!

Джерело: www.minregion.gov.ua