Лідери ОТГ мають бути представлені у парламенті, — Зубко

Лідери об’єднаних територіальних громад є тими новими обличчями України, за які повинна боротися кожна політична партія. Саме ці люди точно знають, як створювати умови для розвитку, як управляти громадами, як вирішувати нагальні питання, і як здобувати довіру людей на місцях. Про це під час години запитань до Уряду у Верховній Раді України повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Я переконаний, що на виборах до наступного парламенту буде точитися боротьба саме за таких людей, за голів об’єднаних громад. А, можливо, вони самі створять свою політичну партію, яка піде до парламенту, здобувши довіру українців і, яка зможе забезпечити розвиток та майбутнє України», — зазначив Геннадій Зубко.

Урядовець також подякував парламенту за прийняття нового Виборчого кодексу, який забезпечує прозорість передвиборчого процесу і дасть можливість у майбутньому залучити до Верховної Ради найкращих представників місцевого самоврядування і голів громад.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України