Маємо усунути дискримінацію людей, які сьогодні ще не живуть в об’єднаних тергромадах, — Зубко

У найближчі 5 років маємо не лише  розбудовувати нову інфраструктуру, а прийти до нової якості послуг. Про це на Раді регіонального розвитку у місті Черкаси наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Якщо ми подивимося на два напрямки, які сьогодні стоять перед нами, то це дуже прості речі. У першу чергу, це якість людського життя — освіта, охорона здоров’я, безпека на вулиці, питання адміністративних послуг. Другий напрямок — конкурентоспроможність регіонів», — зазначив Геннадій Зубко.

Урядовець повідомив, що у рамках реформи децентралізації, на Черкащині вже створено 54 об’єднані територіальні громади. Згідно з перспективним планом, заплановано створення 84 громад.

«До 2020 року ми маємо скласти повністю всі перспективні плани на кожну область, і підійти до місцевих виборів з повністю покритою ОТГ мапою України. Ми маємо усунути дискримінацію людей, які сьогодні ще не живуть в об’єднаних територіальних громадах. Бо ОТГ — це зовсім інший рівень впливу на владу і можливість реалізувати перспективні напрямки», — підкреслив Зубко.

Сьогодні, Черкащина — це регіон, який має потужні можливості в сфері АПК, туризмі, а також в залученні інноваційних технологій в аграрну та переробну галузь. Область є лідером за кількістю створених фермерських господарств та кооперативів, тут працює понад 1500 таких господарств. Активно розвивається туристична галузь — проекти «Черкаський каньйон» і створення унікального уманського дендропарку «Софія», які є візитівкою Черкащини.

Прес-служба Віце-премєр-міністра України

Джерело: www.minregion.gov.ua