Ми розпочинаємо політичні консультації з партіями щодо децентралізації, — Зубко

З наступного тижня ми розпочинаємо консультації з кожною політичною силою щодо продовження реформи децентралізації, її стану, її викликів, її майбутньої маршрутної карти. Про це на годині запитань до Уряду у Верховній Раді України повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Ми говоримо про ключові кроки майбутнього парламенту, які дозволять не тільки завершити процес об’єднання громад, а й в подальшому реалізовувати секторальні реформи, передавати повноваження на місця, вносити зміни до Конституції, прийняти ключові закони «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади адміністративно-територіального устрою України», — зазначив Геннадій Зубко.

Урядовець запросив всі політичні сили з наступного тижня подавати заявки для проведення консультацій. «Ми готові зустрічатися, переконувати, доводити і найголовніше — очікувати, що у майбутньому парламенті, у новій коаліційній угоді буде складена чітка маршрутна карта, яка дозволить зробити реформу децентралізації абсолютно європейською моделлю. А також довести її до успішного завершення та показати це всьому світові», — підкреслив Зубко.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України