Мінрегіон – лідер у впровадженні антикорупційних заходів! – Зубко

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України – лідер серед міністерств у виконанні найбільш складних та амбітних антикорупційних заходів у рамках ініціативи «Разом проти корупції» протягом травня-вересня 2018 року. Про це на своїй сторінці у FB повідомив Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко.

«Головні фактори впливу – наша робота з перегляду ДБН, прозорість та відкритість процедур перегляду відхилень від ДБН, розробка Концепції публічного управління в будівництві. Амбітність наших цілей – висока! Але без неї не буває результату! Вітаю команду Мінрегіону з лідерством! Маємо й надалі тримати високу панку! Не зупиняємось!», — наголосив Геннадій Зубко.

Значний прогрес Мінрегіону у виконанні антикорупційних заходів відмітив і менеджер проектів урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» Михайло Серебряков. «Мінрегіон пішов на зустріч громадськості та істотно відкрив процедуру розгляду відхилень від будівельних норм. Науково-технічна рада міністерства на своїх засіданнях тепер веде прямі трансляції, фіксується поіменне голосування та всі документи щодо відхилень публікуються заздалегідь. Друге досягнення міністерства — спільна робота з ГО «Разом проти корупції» над Концепцією публічного управління в сфері будівництва. Цей документ міститиме досить революційні рішення і у майбутньому він стане проектом містобудівного кодексу», — зазначив Серебряков.

Нагадаємо, 14 листопада 2018 року в УКМЦ громадська організація «Разом проти корупції» презентувала 7-ий звіт за період з 1 травня по 30 вересня 2018 року.

За узгодженою з ЦОВВ методикою оцінювання виконання заходів, РПК із залученими незалежними експертами щоквартально проводять моніторинг та презентують прогрес виконання антикорупційних заходів на засіданнях Кабінету Міністрів України.

Звіт про стан виконання 60 активних заходів за період травень-вересень 2018 р. відображає наступні дані:

— прогрес виконання Розпорядження No 803 загалом та по кожному міністерству окремо

— приріст виконання АК заходів за згаданий звітний період

— прогрес виконання найбільш амбітних заходів.

Дані звіту зібрано та складено в рамках РПК на основі роботи тематичних робочих груп міністерств, робочих засідань галузевих експертів та безпосередньої взаємодії експертів РПК з фахівцями ЦОВВ.

Прес-служба Віце-премєр-міністра України

Джерело: www.minregion.gov.ua