На Коордраді донорів затвердили остаточну грантову політику Фонду енергоефективності, — Зубко

Сьогоднішня Координаційна рада донорів з енергоефективності – справжній  brainstorming єдиної команди міжнародних партнерів, Мінрегіону та Фонду енергоефективності, які об’єднались навколо реформи та запуску Фонду. Про це на своїй сторінці у FB за результатами зустрічі повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Деталізували грантову політику Фонду. Серед ключового — кінцевими бенефіціарами грантів є співвласники багатоквартирних будинків. Гранти надаватимуться ОСББ в обсязі: 40% вартості заходів у рамках Пакету «А» та 50% для  Пакету «Б». Для перших 300 заявок ОСББ  — додатковий грант у розмірі 20%. Згодом також буде можливість надавати  додаткові гранти для пакету «Б» в розмірі 20% для ОСББ, у яких принаймні половина співвласників – субсидіанти», — зазначив Геннадій Зубко.

Він підкреслив, що програма «Перші ластівки», участь в яких беруть 15 ОСББ з різних регіонів України виявилась успішною і дуже корисна для тестування всіх процедур Фонду. Наразі всі 15 проектів пройшли енергоаудит.

«Підписання Угоди між Фондом ЕЕ та IFC щодо повноцінного запуску Фонду з урахуванням грантової політики заплановано на початок липня. Дякую за дуже гарну оцінку міжнародними партнерами роботи команди Мінрегіону у впроваджені реформи енергоефективності та результатів, які ми вже маємо. Щиро вдячний всім програмам  за співпрацю та допомогу. Ми точно не зупиняємось, і не зупинимось у реформі енергоефективності, не дивлячись на політичну турбулентність», — підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

Прес-служба Віце-премєр-міністра України