На Житомирщині успішно реалізуються інвестпроекти за кошти ДФРР

Одним із питань, що розглядалися 20 вересня 2016 року на колегії Житомирської обласної державної адміністрації, було питання реалізації інвестиційних проектів в області за кошти Державного фонду регіонального розвитку та підготовку інвестпроектів на 2017 рік.

Реалізація інвестиційних проектів в області здійснюється з дотриманням графіку виконання робіт.

У поточному році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку в області реалізується 38 інвестиційних проектів на суму 109,6 млн грн. Третина цих проектів спрямована на комплексне утеплення будівель закладів соціальної сфери (шкіл, дитячих садочків, лікарень). Про це повідомив директор департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Роман Щебетов.

На обласному рівні систематично здійснюється моніторинг стану реалізації проектів з виїздом на об’єкти та щотижневе звітування Мінрегіону про стан використання коштів.

Також регіональна комісія має провести попередній конкурс з відбору інвестиційних програм та проектів, що зможуть реалізуватися за кошти Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

Нагадаємо, що на колегії облдержадміністрації була присутня Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич.