На Житомирщині відновлюють 6 шкіл за форматом Нового освітнього простору

У 2017 році створення Нового освітнього простору розпочали у перших 6 школах області – гімназія №3 м. Житомир, Гришковецька (Бердичівський район), Хорошівська, Романівська, Олевська гімназії та Липненська ЗОШ І-ІІІ ст. (Любарський район). З них у 5 навчальних закладах за кошти ДФРР.

Формат Нового освітнього простору з позиції матеріального забезпечення – це комплексний та креативний підхід до відновлення навчальних закладів. Насамперед, це утеплення приміщення, яскравий зовнішній та внутрішній дизайн, сучасна медіатека, нові меблі та обладнання, оновлені класні кімнати, ремонт дороги до школи.

Внутрішні роботи зі створення Нового освітнього простору будуть проводитись у наступному році.

У 6 навчальних закладах тривають роботи для переформатування під Новий освітній простір – утеплення, зміна зовнішнього вигляду шкіл та створення медіатек.

Так, термосанацію та фарбування зовнішніх стін Хорошівської гімназії завершили у червні цього року, першу серед районів сучасну медіатеку відкрили у жовтні.

У Гришківецькій гімназії тривають роботи з утеплення будівлі та спортзалу, фарбування стін. Вже зроблено ремонт у приміщенні медіатеки та закуплена техніка.

В Олевській гімназії вже завершили капітальний ремонт даху та пофарбували фасад.

Продовжується термосанація у Романівській гімназії – роботи з утеплення фасаду закладу виконані на 90%, в процесі роботи – фарбування та заміна вікон, готують приміщення для облаштування сучасної медіатеки.

У Липненській ЗОШ І-ІІІ ст. вже перекрили дах, утеплили фасад з лицьової та зворотньої сторони, на 70% встановлені енергоощадні вікна.

Продовжуються роботи і в гімназії №3 м. Житомир – будують новий корпус навчального закладу.

Реконструкції 5 шкіл здійснюються за кошти ДФРР та місцевого бюджету, роботи у Романівській гімназії фінансуються з державного, обласного та районного бюджетів.