На Житомирщині з’явиться ще один «символ змін» – Бердичівський театр

Всі об’єкти ДФРР, які цього року вводитимуться в експлуатацію, будуть символами якісних змін на Житомирщині. Тому для мене важливо, щоб якість виконання робіт та матеріали були найвищого рівня.

На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич  під час перевірки реставрації Бердичівського театру, в якому вже завершуються ремонтні роботи.

«Цей об’єкт ДФРР – приклад ефективної співпраці між обласною та міською владою, який ми відкриємо вже до кінця цього року. Думаю, що такі проекти – рідкість в Україні. Адже сьогодні, незважаючи на війну на Сході країни, ми відроджуємо пам’ятки культури. Всі об’єкти, які ми будемо вводити в експлуатацію, мають бути символами якісних змін. Тому для мене важливо, щоб якість виконання робіт та матеріали були найвищого рівня. Сьогодні я тут, аби побачити, які роботи вже виконані та яким чином, а також зрозуміти, скільки коштів ще необхідно. Ми додамо ту частину грошей, якої не вистачає для завершення ремонту. І сподіваюсь, що наступного разу відвідаємо цей об’єкт і, вже сидячи в цих комфортних кріслах, дивитимемось прекрасну виставу», – зазначив Ігор Гундич.

Відновлений міський театр у Бердичеві матиме 420 глядацьких місць, з яких 8 – для осіб з особливими потребами

Реставраційно-ремонтні роботи проводяться за кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. Загальна кошторисна вартість проекту – 28,3 млн грн. З початку проведення будівельних робіт використано 15 млн грн з ДФРР та 9,9 млн грн з міського бюджету.

На сьогодні основні роботи підрядник ТОВ “Артхаус” на об’єкті завершив і будівельна готовність складає 95%. Представник підрядника зазначає, що всі ремонтні роботи будуть завершені до 15 листопада.

За словами міського голови Василя Мазура, для завершення ремонту необхідно виконати технічні роботи, пов’язані з протипожежною безпекою, пусконалагоджувальні роботи у котельні та електросистемі, роботи з установлення сучасного звукового обладнання та освітлення.

«Такий культурний проект потрібен як Бердичеву, так і Житомирщині. Думаю, цим об’єктом будуть гордитись не тільки бердичівляни, а й жителі всієї області», – акцентує голова ОДА.