Наталія Козловська: Минулого року 777 сімей уклали договори на отримання житла від держави

Держава спрямовує ресурси на забезпечення житлом соціальні категорії громадян. У 2021 році в програмах Держмолодьжитла взяли участь 777 сімей. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

«Для багатьох сімей України придбання власного житла є складною, а нерідко й непідйомною ціллю. Сьогодні держава в особі Держмолодьжитла реалізує низку програм, що покликані розв’язати проблему доступності житла. Для прикладу, минулого року 777 родин взяли участь у програмах Фонду. Таким чином, вони можуть отримати кредит на пільгових умовах, або ж компенсувати частину вартості житла. Йдеться про молодь та інші категорії — 283 сім’ї, внутрішньо переміщених осіб — 301 сім’я, учасників АТО/ООС — 193 сім’ї», — наголосила Наталія Козловська.

Загалом, протягом 30 років діяльності Держмолодьжитла було укладено понад 40 тисяч договорів за всіма програмами Фонду — державними і місцевими.

Зауважимо, за підсумками 2021 року, розмір статутного капіталу Держмолодьжитла сягнув 583,3 млн грн. Кредитний портфель установи склав 2,2 млрд грн. Залучено інвестицій в економіку України – 819,5 млн грн. 

Детальну інформацію про діяльність Фонду у 2021 році можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначав, що створення умов для розв’язання житлових проблем громадян – важливий виклик сьогодення.

Запис Наталія Козловська: Минулого року 777 сімей уклали договори на отримання житла від держави вперше з’явився Мінрегіон.