Обрано голову Наглядової ради Фонду енергоефективності, — Зубко

Головою Наглядової ради Фонду енергоефективності обрано Анджея Райкевіча — людину, яка має великий досвід роботи у сфері енергоефективності у Польщі й інших європейських країнах. Таке рішення було прийняте на першому засіданні Наглядової ради Фонду, яке відбулося 17 грудня. Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Наглядова рада прийняла й інші важливі питання щодо діяльності Фонду енергоефективності. Зокрема, затверджено Регламент проведення засідань Наглядової ради; визначено порядок відбору членів Дирекції та керівника підрозділу внутрішнього аудиту; схвалено план роботи на 2018 рік та перший квартал 2019 року. Наступний важливий крок — оголошення конкурсу з відбору менеджменту.

Нагадаємо, до складу Наглядової ради Фонду енергоефективності вже призначено 4 особи. Два незалежних члени, яких було обрано на конкурсному відборі, два – представники від Уряду. Наразі очікується визначення представника від Європейського Союзу.

Також, вчора у рамках 5-го засідання Ради асоціації між Україною та ЄС Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко і Єврокомісар з питань європейської політики сусідства та розширення Йоганнес Ган підписали фінансову угоду щодо надання Європейським Союзом другого траншу у 54 млн євро на підтримку Фонду енергоефективності.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Джерело: www.minregion.gov.ua