Перша леді України привітала учнів із відкриттям медіатеки у Гришківецькій гімназії

Дружина Президента Марина Порошенко поспілкувалась в режимі онлайн із учнями Гришківецької гімназії та привітала їх із відкриттям сучасної медіатеки. Це вже сьома бібліотека нового зразка в області.

Онлайн спілкування відбулось  31 січня під час робочого візиту Першої леді України до Житомирщини.

Учні Гришківецької гімназії Бердичівського району розповіли Дружині Президента, що у новій сучасній медіатеці завдяки вільному доступу до Інтернету можна знайти потрібну інформацію, провести цікаво та весело час на перервах, поспілкуватись із друзями. А також провели квест «Мандруємо Україною».

Медіатека у Гришковецькій гімназії стала інтерактивним центром закладу. Це дасть можливість користуватись електронними книгами, інтерактивними програмами для вивчення іноземних мов, переглядати навчальні фільми тощо.

Довідково: В рамках пілотного проекту «Нова українська школа» Гришковецька гімназія стала однією зі шкіл Житомирської області, в якій  створюється новий освітній простір.

На облаштування медіатеки використали майже 282,5 тис. грн із коштів Державного фонду регіонального розвитку. У 2017 році у приміщенні зробили сучасний ремонт, придбали техніку – 4 ноутбуки, 1 smart-TV, 1 багатофункціональний пристрій, мішки-крісла. Крім цього, на облаштування медіатеки залучили кошти освітньої субвенції у розмірі 59,4 тис. грн, за які придбали меблі – стелажі, столи та стільці.