Перспективи українсько-ізраїльських відносин: Відбудеться інноваційний саміт 2021

15 грудня у Києві пройде Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт (UIIS) за участі, зокрема, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова. Захід буде присвячений інноваційним перспективам співпраці між Україною та Ізраїлем.

«Наразі ми працюємо у напрямку створення фінансових, інфраструктурних та інституційних стимулів для розбудови індустріальних парків в Україні. Україно-Ізраїльський Саміт – це саме той майданчик, який допоможе залучити міжнародних інвесторів. Це своєю чергою сприятиме посиленню економічного потенціалу громад, створенню нових робочих місць, а відтак сталому розвитку економіки нашої держави», – зазначив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.  

Під час заходу відбудеться шість тематичних панелей. Зокрема, учасники обговорять перспективи українсько-ізраїльських технологічних відносин, питання у сфері будівництва та розвитку індустріальних парків, побудови успішного міжнародного диверсифікованого бізнесу.

Крім того, вперше за 30 років дипломатичної дружби між Україною та Ізраїлем відбудеться церемонія нагородження «TOП-30 творців ізраїльсько-українських змін» – видатних ізраїльтян та українців, які зробили вагомий внесок у розвиток співпраці та партнерства між країнами.

Долучитись онлайн до саміту можуть всі охочі за попередньою реєстрацією

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив, що розбудова індустріальних парків – це потужний поштовх для розвитку економіки. 

Довідково 

Україно-Ізраїльський Інноваційний Саміт (UIIS) — щорічна масштабна конференція, присвячена розвитку ділових, технологічних та дипломатичних відносин між Ізраїлем та Україною.

Global Israeli Initiative (GII) — некомерційна громадська організація, покликана створити потужну й інноваційну міжнародну екосистему, яка сприяє продуктивним відносинам та співпраці між Україною та Ізраїлем: бізнесменами, інвесторами, урядами, інноваційними компаніями та освітніми структурами.

Запис Перспективи українсько-ізраїльських відносин: Відбудеться інноваційний саміт 2021 вперше з’явився Мінрегіон.